O Nas, czyli Be Prepared Philosophy

Każdy z nas lubi być przygotowany na każdą ewentualność. Jednak kiedy zabraknie nam ważnej rzeczy w kluczowym momencie, odczuwamy bezsilność . 

 

Na pewno zdarzyło Ci się w trakcie jakiejś czynności pomyśleć, że nie masz czegoś potrzebnego w danym momencie. Ciepłej przeciwdeszczowej kurtki, pokonując górskie szczyty w trakcie załamania pogodowego, albo lornetki podczas oglądania piękna natury oraz zwierząt w swoim naturalnym środowisku. Czy to zwykłego scyzoryka, żeby wyplątać się z kawałka żyłki na rybach. 

 

Znasz to uczucie? 🙂

Nasze miejsce w świecie

I od tego właśnie jesteśmy my PREPARED, zadbamy o to, żeby można było być przygotowanym na każdą ewentualność.
W naszej ofercie znajdziesz: różnego rodzaju noże, multiotoole, tomahawki, wiatrówki długie, krótkie, sprzęt ASG, odzież letnią, zimową oraz przeciwdeszczową a także artykuły dla dzieci, survivalowe, obronne i wiele, wiele innych.

Nasze Cele

Planujemy rozwijać nasz sklep konsekwentnie nie ustając w ciągłych poszukiwaniach nowego asortymentu, tworząc nowe produkty i inicjatywy dla Was.
Chcemy żebyście czuli się tu dobrze.
Niezależnie od tego, czy jesteś obserwatorem przyrody, pracujesz w służbach mundurowych, jesteś graczem ASG, nurkiem, bushmanem, grzybiarzem czy po prostu potrzebujesz dobrych butów, mamy nadzieję, że znajdziesz u Nas to czego potrzebujesz.

Społeczność

Szczerze wierzymy, że uda nam się to osiągnąć i że zbudujemy wspaniałą społeczność. Be Prepared Philosphy, bo każdy z nas lubi być przygotowany na każdą okazję.
Wspólnotę w której będziemy sobie pomagać, dzielić się naszymi doświadczeniami oraz wiedzą, wspierać siebie nawzajem. Każdy z nas ma wiedzę na jakiś temat, podzielmy się nią.
Prepared to nie tylko marka. Prepared to MY.
Zapraszamy na nasz fan page na Facebooku, grupę oraz profil na Instagramie, zachęcamy do dyskusji na różne tematy. Czekamy na wasze propozycje odnośnie asortymentu internetowego.

Tak więc do usłyszenia i BE PREPARED !